Rövidhírek
Tisztes vereség Somogyban
NB I-es férfi kosárlabda mérkőzés. Kaposvár (zártkapus találkozó). Jv.: Földházi, Minár, Kovács N.
Kaposvár: Bogdán (3/3), Kmjajski (18/3), Baki (12/6), Milisavljevic ((18/3), Hendlein (18). Csere: Puska (6), Plézer (6/3), Takács. Vezetőedző: Nikola Lazics.
ZTE: Simon (26), Polster (5/3),Bonifert (5/3), Vuko (25/3), Szabó (22/9). Csere: Antóni (6/6), Büki, Makkos, Szalay D. (3/3), Csuti, Simó (2). Vezetőedző Heinrich Róbert.
Szabó 3 pontosával a ZTE szerzett vezetést, A Kaposvár fordított (4. p,: 12-9). Az első negyedben Vuko játszott ponterősen a ZTE-ben 10 pontig jutott. A második tíz percben fej-fej mellett haladt a két együttes. A nagy szünetben a kaposváriak vezettek két ponttal. A folytatásban a harmadik negyed közepén a vendégek hat ponttal is vezettek (25. p.: 46-52). Egy hazai időkérés után gyorsan fordított a somogyi alakulat (33. p.: 74-64). Innen már nem tudott visszakapaszkodni a vendégcsapat.
A kényszerből meg fiatalított ZTE szoros mérkőzésen vesztett.
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
A HEMO felújítása miatt forgalomterelés ZalaegerszegenHárom zalai gimnázium is a legjobb 100 között vanAz 50 éves Zalaegerszegi Városi Fúvószenekar volt a Lokálpatrióta Klub vendégeÁldozatot követelt a tűz LetenyénVáros a tévésorozatok mentén - belvárosi séta ZalaegerszegenA képviselők elfogadták Zalaegerszeg 2025-ös költségvetésétNehezen szűrik ki a magyarok az álhíreket, a fiatalokra ez még inkább igazVersíró pályázat Németh Miklós grafikáira21. alkalommal írt alá támogatói szerződést a Zalaszám és az atlétika klubZalaegerszegre érkezik a FIRST LEGO League nemzeti döntője -
rovatunk hírei
A HEMO felújítása miatt forgalomterelés ZalaegerszegenHárom zalai gimnázium is a legjobb 100 között vanAz 50 éves Zalaegerszegi Városi Fúvószenekar volt a Lokálpatrióta Klub vendégeÁldozatot követelt a tűz LetenyénVáros a tévésorozatok mentén - belvárosi séta ZalaegerszegenA képviselők elfogadták Zalaegerszeg 2025-ös költségvetésétNehezen szűrik ki a magyarok az álhíreket, a fiatalokra ez még inkább igazVersíró pályázat Németh Miklós grafikáira21. alkalommal írt alá támogatói szerződést a Zalaszám és az atlétika klubZalaegerszegre érkezik a FIRST LEGO League nemzeti döntője top 10
Elhunyt Zóka Gyula fotográfusHárom zalai gimnázium is a legjobb 100 között vanMár a jövő évadra készül a Hevesi Sándor SzínházMűtét vár Pap Lujzára, átveszik a szerepeitZalaegerszegen is bemutatta könyvét Alföldi RóbertHatvanéves a zalaegerszegi buszállomásMérföldkő - művészeti gimnazisták kiállításaIsmét állatkerti minősítést kapott a Csácsi állatotthonÍgy éltünk a ’80-as években: új kiállításra készül a Göcseji MúzeumVersíró pályázat Németh Miklós grafikáira