Rövidhírek
DK: Maradjanak otthon
Aki távol marad, az Magyarország EU-tagságára szavaz – fogalmazott sajtótájékoztatóján Keresztes Csaba, a DK választókerületi elnöke.
Elmondta: október 2-án nem a menekültkérdésről szavaz az ország. A kvóta referendummal Orbán Viktor előkészítené az ország kivezetését az Európai Unióból. A kormány 2010 óta ellenségképek gyártásával foglalkozik, kihasználva az országban tapasztalható idegengyűlöletet és tájékozatlanságot. A DK nem hagyja, hogy a Fidesz kivezesse Magyarországot az EU-ból. Keresztes Csaba szerint a kormány az EU-ra csak, mint fejőstehénre tekint és a támogatások megszűnése után már nem tart igényt Európára.
A DK is megkezdte a kampányt, szeptember 22-én lakossági fórumot tart a városban Niedermüller Péter EP képviselő.
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
Magyar Péter a Nemzet Hangja konzultáció kapcsán járt ZalábanSzili Péter és Magyar Enikő közös koncertje ZalaszentlászlónA MÁV-csoport üzemelteti további a Gratis-buszt, módosul a Lenti-Zalaegerszeg-Budapest járat útvonalaGöcsej Enduro 2025 - országos motoros bajnokság ZalaegerszegenFidesz-KDNP sajtótájékoztató: Tehermentesíteni a Kossuth utcátIdeiglenes magánparkoló nyílt Zalaegerszegen, az Eötvös utcábanFolytatódik a zalaegerszegi Alsóerdőnél a Déli átkötő út felújításaSzennyvízcsatorna-bélelés a Béke-liget környezetébenSzennyvízcsatorna-bélelés Zalaegerszegen, a Csány tér környezetébenIttasan, elektromos rollerrel - akár a jogosítványunk is bánhatja -
rovatunk hírei
Magyar Péter a Nemzet Hangja konzultáció kapcsán járt ZalábanSzili Péter és Magyar Enikő közös koncertje ZalaszentlászlónA MÁV-csoport üzemelteti további a Gratis-buszt, módosul a Lenti-Zalaegerszeg-Budapest járat útvonalaGöcsej Enduro 2025 - országos motoros bajnokság ZalaegerszegenFidesz-KDNP sajtótájékoztató: Tehermentesíteni a Kossuth utcátIdeiglenes magánparkoló nyílt Zalaegerszegen, az Eötvös utcábanFolytatódik a zalaegerszegi Alsóerdőnél a Déli átkötő út felújításaSzennyvízcsatorna-bélelés a Béke-liget környezetébenSzennyvízcsatorna-bélelés Zalaegerszegen, a Csány tér környezetébenIttasan, elektromos rollerrel - akár a jogosítványunk is bánhatja top 10