2024.07.05., péntek - Emese, SaroltaZalaegerszeg időjárása

Egy pontnál több is lehetett volna

2013. szeptember 08. vasárnap, 17:23

Sportbusz Csepel SC - Tarr Sprint Andráshida SC 0-0. NB III Nyugati csoport labdarúgó-mérkőzés. Budapest, 200 néző. Jv.: Szilágyi.

Andráshida: Osbáth - Varga, Török, Major, Halász - Sági G., (Mavolo) Gál, Szi,(Tóth L.) Kovács Gy - Vittman, Polareczki. (Rohonczi) Edző: Dobos Sándor.

Az első félidő kiegyenlített erők küzdelmét hozta. Mindkét oldalon akadt lehetőség, amely kimaradt. Fordulás után ellenfele fölé kerekedett a vendégcsapat. A mérkőzés hajrájában a kapufa mentette meg a fővárosi csapatot a vereségtől.

Az egy pontra mindenképpen rászolgált a zalai csapat, de kis szerencsével 3-at szerezhetett volna.

Dobos Sándor, az Andráshida edzője: - Kiegyenlített első félidő után sokat tettünk a győzelemért. Ezúttal sem volt velünk a Fortuna, de azon dolgozunk, hogy minél előbb magunk mellé állítsuk.