Magabiztos győzelem

2014. március 23. vasárnap, 11:01

Répcelak - ZTK FMVas 1 : 7 ( 3566 : 3668)

Szuperligás férfi tekemérkőzés. Rájátszás az 1-4. helyért. Répcelak.

Az idei idényben eddig nem sok babér termett az egerszegieknek a Répcelak ellen. Ezúttal nagyon fogadkoztak a játékosok, hogy idegenben bizonyítanak. A zalai csapat ezúttal nagyon koncentráltan, jól tekézett, és magabiztos győzelmet aratott a vasi csapat otthonában. Az egyetlen csapatpont mellett mindössze 5 szettpontot engedélyezett ellenfelének, és újabb lépést tett az ezüstérem felé.

Eredmények (elöl a hazaiak): Ritter (563 fa) - Farkas S. (635 fa), 0:1, Rudolf (638) - Fehér L. (604), 1:1, Pete (623) - Kozma (601) ( a belső szett pontok alapján nyert az egerszegi versenyző), 1:2, Babos (571) - Fehér Z. (591), 1:3, Gosztola (586) - Nemes (618), 1:4, Vörös (575) - Járfás Sz. (619), 1:5.

A több ütött fáért járó 2 pontot a ZTK FMVas kapta, így alakult ki az 1 : 7-es végeredmény.