Archivum
Ezután már a riválisok következnek
2012. február 13. hétfő, 08:16
Címkék:
Székesfehérvári Köfém - ZTE ZÁÉV 1:7 (3221 : 3344). Szuperligás női tekemérkőzés, Székesfehérvár.
A rájátszás második találkozóján is biztosan nyert a zalai csapat, bár a meccspontokért három játékosuknak is alaposan meg kellett küzdenie. A folytatásban már a riválisok következnek, a csapat szimpatizánsai remélik, hogy a lendület tovább tart.
Eredmények (elöl a hazaiak):
Zsiros (532 fa) - Molnár (545 fa), 0:1, Szemenyei (554) - Csurgai (573), 0:2, Németh (547) - Mátyás (551), 0:3, Suhai (553) - Horváth K. (537), 1:3, Járfásné (487) - Szabó (579), 1:4, Balla (548) - Nemes (559), 1:5.
A több ütött fáért járó 2 pontot a ZTE ZÁÉV kapta, így alakult ki az 1:7-es végeredmény.
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
Forgalomelterelés a zalaegerszegi HEMO épületénélKockásliliomokat és élőhelyüket károsították meg, pénzbüntetést kaptakMárcius 4-én délután lezárják a zalaegerszegi Kossuth utcátLetartóztatás szexuális erőszak bűntettének gyanúja miattVéget ért a szezon az Egerszegi Titánoknak az Andersen-ligábanKét új erdélyi dinoszauruszfaj nyomaira bukkantakCsalássorozat zajlik a Booking szállásfoglaló oldalt felhasználvaIdén is meghirdette alkotói pályázatát az Országos Tűzmegelőzési BizottságMegemlékezés - Kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapjaKöltségvetésről és egyéb döntésekről a Fidesz sajtótájékoztatóján -
rovatunk hírei
Elkészült az Egészséges Zalaegerszeg ProgramMagunkat láthatjuk! – Megnyílt a 15. Zalaegerszegi Sajtófotó KiállításDana Puhosh absztrakt képei az Apáczai MK-banAz Aranyág Otthon lakóinak alkotásaiból nyílt kiállítás a Salla Galériában140 éve rendezett tanácsú város ZalaegerszegÉrtékadó lélekhangok Kiss GáborralLélekmozgató programot tartottak a parasport naponZalaegerszegen versenyeztek a legjobb FIRST LEGO League csapatokFőhajtás a zalaegerszegi Gulag-emlékműnélTermészettudományos középiskolai konferencia Zalaegerszegen top 10
GALÉRIATOVÁBBI GALÉRIÁK
LAZA MÉDIATOVÁBBI LAZA MÉDIÁK
HETI TÉMA