Döntetlen a rangadón

2014. március 02. vasárnap, 17:03

ZTK FMVas - Répcelak 4:4 (3496 : 3494)

Szuperligás férfi tekemérkőzés, Zalaegerszeg.

A második helyen álló egerszegiek a harmadik helyen tanyázó vasiakat fogadták. A mérkőzés rangadónak számított. A hazaiak győzni szerettek volna, hogy minél nagyobb pontelőnnyel várják a rájátszást a vasiak előtt. A vendégek viszont, akár csak ősszel Répcelakon, meglepetésre készültek. Az első három pár után vezettek is. A folytatásban is egy ideig szaladt a répcelaki "szekér", aztán a hazaiak percei következtek. Már győztesnek látszottak, de az utolsó dobások nem sikerültek, és a végén Kozma bravúros 9-ese kellett a pontmentéshez.

Eredmények (elöl a hazaiak): Nemes (610 fa) - Ritter (614 fa), 0:1, Farkas S. (598) - Farkas I. (558), 1:1, Járfás Sz.(Pákai) (569) - Vörös (574), 1:2, Fehér Z. (595) - Babos (575), 2:2, Botházy (Kozma) (556) - Pete (594), 2:3, Fehér L. (568) - Móricz (573), 2:4.

A több ütött fáért járó 2 pontot, a ZTK FMVas kapta, így alakult ki, a 4:4-es végeredmény.