Döntetlen a főpróbán

2013. február 28. csütörtök, 11:23

ZTE FC - NK Zavrc (szlovén) 1-1 (1-0). Felkészülési labdarúgó-mérkőzés. Zalaegerszeg, 150 néző. Jv.: Kiss N. A ZTE gólszerzője: Kocsárdi (11-esből).

ZTE: Jahics - Simonfalvi, Kovács G., Nagy Z., Hajdú - Máté, Sluka, Tischkievich, - Seye, Szegleti, Frizoni. Cserék: Vlaszák, Babati, Kocsárdi, Vágó, Babos, Nánási, Kocsis.

Vezetőedző: Preisinger Sándor.

A másodosztályban szereplő szlovén csapat ellen az első félidőben a ZTE birtokolta többet a labdát. A zalaiak fölényben játszottak, és megérdemelten szerezték meg a vezetést. Szünet után a cseréket követően már kiegyenlítettebb játék folyt a pályán, a vendégcsapat megérdemelten egyenlített. A ZTE játéka felemás képet mutatott. A bajnoki rajtig még lehet javulni. A vasárnapi kezdés erősen kérdéses, a stadion pályája víz alatt áll. Az is elképzelhető, hogy műfűvön lesz a mérkőzés, ehhez viszont