Archivum
Kovács László az MSZP-nél
A parlamenti választások előtt is az volt a Fidesz taktikája, hogy nem mutatta be a programját, most az önkormányzati választások előtt is ugyanazt csinálják: október 3-a előtt a lehető legkevesebbet mondják arról, mit fognak tenni a választások után – fogalmazott sajtótájékoztatóján Kovács László, az MSZP alelnöke.
Hozzátette: a Bajnai-kormány tevékenységének eredménye, hogy az államháztartási hiányt sikerült 3,8 százalékra csökkenteni. Most a kormány azért is hallgat, mert ezzel is megpróbálják nyugtatni a befektetőket, a nemzetközi szervezeteket és a pénzügyi köröket.
A szocialista politikus beszélt arról is, hogy mi a tétje az önkormányzati választásoknak. Úgy véli: a településeknek, így Zalaegerszegnek is, olyan polgármesterre van szüksége, aki kellő empátiával, szociális érzékenységgel rendelkezik, és a kormánypolitikától függetlenül is fejleszteni tudja az általa vezetett önkormányzat a várost.
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
Az egészségvédelemről tájékoztatott a A Tiéd a Város EgyesületA fa útja a termékig a Göcseji TudásközpontbanAszfaltozás miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz a Kosztolányi utcában Lezárások az Aranyoslapi forrás mellettLakásbiztosítás: ha nincs, kössön, ha van, vizsgálja felül márciusban! Titokzatos nők, női titkok - zalaegerszegi séta a Tourinform IrodávalVárosi borverseny Egerszeghegyen - várják a nevezéseketForgalomelterelés a zalaegerszegi HEMO épületénélKockásliliomokat és élőhelyüket károsították meg, pénzbüntetést kaptakMárcius 4-én délután lezárják a zalaegerszegi Kossuth utcát -
rovatunk hírei
Az egészségvédelemről tájékoztatott a A Tiéd a Város EgyesületA fa útja a termékig a Göcseji TudásközpontbanAszfaltozás miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz a Kosztolányi utcában Lezárások az Aranyoslapi forrás mellettLakásbiztosítás: ha nincs, kössön, ha van, vizsgálja felül márciusban! Titokzatos nők, női titkok - zalaegerszegi séta a Tourinform IrodávalVárosi borverseny Egerszeghegyen - várják a nevezéseketForgalomelterelés a zalaegerszegi HEMO épületénélKockásliliomokat és élőhelyüket károsították meg, pénzbüntetést kaptakMárcius 4-én délután lezárják a zalaegerszegi Kossuth utcát top 10
Aszfaltozás miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz a Kosztolányi utcában A háború ihlette Herkli Mátyás díjnyertes grafikáitTöbb ezer fánk fogyott a jótékonysági vásáronBuday Mihály festőművész alkotásai a színházbanGöcseji csoda – a hagyományok és a természet közelségébenNövekvő könyvtárhasználat, több fiatal beiratkozóRekord felvonuló a jubiláló zalaegerszegi városi farsangonVárosi borverseny Egerszeghegyen - várják a nevezéseketLezárások az Aranyoslapi forrás mellettA fa útja a termékig a Göcseji Tudásközpontban