Oda a veretlenség

2013. szeptember 02. hétfő, 06:51

Tarr Sprint Andráshida SC - Veszprémi FC 1-2 (1-1). NB III Nyugati csoport labdarúgó-mérkőzés. Zalaegerszeg, 300 néző. Jv.: Mód. Gólszerzők: Török, illetve Hanák (2).

Andráshida: Osbáth - Varga (Szi), Török, Major, Halász - Sági G., Kovács Gy., Simigla, Gál (Horváth B.) - Vittman, Polareczki. Edző: Dobos Sándor.

Az első 20 percben a hazaiak játszottak mezőnyfölényben, egy pontrúgást követően megérdemelten szerezték meg a vezetést. A folytatásban is több helyzetet dolgozott ki a hazai csapat, de vendégek a legjobb lélektani pillanatokban - az első félidő végén és a második elején - szerezték góljaikat. Utána nagy mezőnyfölénybe került az Andráshida, azonban helyzeteit rendre elhibázta, így elvesztette veretlenségét.

Dobos Sándor, az Andráshida edzője: - Jó lett volna ma is nyerni, de a döntő helyzetekben sokat hibáztunk, aminek vereség lett a vége.