2024.07.07., vasárnap - ApollóniaZalaegerszeg időjárása

Magabiztos éllovas

2011. november 13. vasárnap, 11:33

Páter Fit-Well Nagypáli - Viktória Trend Optika FC 0-6(0-3) NB I-es női labdarúgó-mérkőzés. Vasboldogasszony, 100 néző. Jv.: Vidéki. Gólszerzők: Marsai, Sipos, Megyeri, Tálosi, Tóth A., Rácz.

Nagypáli: Kiss - Luczi, Tölgyesi, Széphalmi, Boda, Németh (Pete), Vörös, Vincze, Rózsás, Végh (Tihanyi), Szabó (Szegedi). Edző. Péter Zoltán.

Az éllovas Viktória gyorsan megszerezte a vezetést, a hazaiak azonban nem roppantak össze, az első félidő hajrájáig jól tartották magukat. Ekkor újabb két gólt szereztek a vendégek. Szünet után egy időre ismét összekapta magát a hazai csapat, ami arra volt elég, hogy nem nőtt a vendégek előnye. A hajrában a Viktória újabb gólokat szerzett, így fölényessé vált sikere.