2024.07.07., vasárnap - ApollóniaZalaegerszeg időjárása

Hozták a kötelezőt

2011. október 02. vasárnap, 16:27

BSE - ZTE NKK 50-65 ( 15-28, 15-12, 7-12, 13-13)NB I női kosárlabda-mérkőzés. Budapest, 200 néző. Jv.: Földházi, Hegedüs, Balogh.

BSE: Szondy (6), Sonyák (3), Vukov (3/3), Hegedüs M. (4), Bagi (4). Csere: Orsó (10/6) Tiba (10/3), Karlóczai (3/3), Miháczi (5), Varga B. (2). Edző: Puskás Artúr.

ZTE: Szalay (20/6), Zsovár (9/3), Ambrus (5/3), Szélesy (2), Horváth Zs. (9). Csere: Varga Zs. (9), Bukovszki (5), Czukor (6/3). Vezetőedző: Gáll Tamás.

Jól kezdték a mérkőzést a vendégek, az 5. percben már 22-5-re vezettek. Ezután alaposan visszavettek a tempóból, s a fővárosiak a 15. percben egyenlítettek (28-28). A folytatásban hullámzóvá vált a játék, az egerszegiek hol elhúztak ellenfelüktől, hol hagyták felzárkózni őket. A ZTE végül hozta a kötelező győzelmet, azonban a felkészülési mérkőzéseken egy koncentráltabb csapatot láthattak a nézők.

Gáll Tamás, a ZTE vezetőedzője: - A győzelmünknek örülök, a dekoncentrált játékuknak már kevésbé.

Török Róbert, a ZTE technikai vezetője: - A mérkőzés elején elhúztunk. A folytatásban hullámzóvá vált játékunk, de így is biztosan hoztuk a kötelezőt.