Archivum
Az utolsó negyedben szálltunk el
Szolnoki NKK – ZTE NKK 77-70 (19-20, 18-16, 18-22, 22-12) NB I. női kosárlabda-mérkőzés. Szolnok, 200 néző. Jv.: Makovsky, Fekete.
Szolnoki NKK: Darida (9/3), Boskovics (17/6), Rubold (14/9), Hegedüs (12/6), Zele (2). Csere: Farkasinszky (12), Sonyák (7), Serbán (4). Vezetőedző: Mészáros Zoltán.
ZTE NKK: Szélesy (12/6), Bukovszki (15/3), Ambrus (4/3), Hersics (2), Crasnoscioc (21/3). Csere: Czukor (4), Szalay (5/3), Rasheed (7). Vezetőedző: Gáll Tamás.
Az első két negyedben felváltva vezettek a csapatok, de az előny inkább a vendégeknél volt. A játékvezetők téves ítéletei inkább az egerszegieket sújtották, ellenére a III. negyed elején a ZTE már 8 ponttal is vezetett. A játékrész végén azonban a jól játszó Rasheed kipontozódott, ez megtörte a vendégek lendületét.
A befejező negyedben elég volt egy kézperces hullámvölgy, s a hazaiak fordítottak. A legnagyobb különbség egyébként éppen a végén alakult ki a két csapat között. Sajnos a ZTE NKK így nem tudta kihasználni fő ellenlábasa, a BSE botlását, amely a Vasas Csatától kapott ki.
Edzői értékelés: Gáll Tamás: - Három negyeden át kézben tartottuk a mérkőzés irányítását, egy hullámvölgy azonban azt eredményezte, hogy egy már megnyert mérkőzés csúszott ki kezünkből.
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
Újabb baleset történt a Hevesi Sándor Színházban, félbeszakadt az előadásIdén rendezik meg utoljára az Alterába FesztiváltLenti és Hernyék között 5 kilométer hosszú kerékpárút épülMárcius 15-e BotfánAz egészségvédelemről tájékoztatott a A Tiéd a Város EgyesületA fa útja a termékig a Göcseji TudásközpontbanAszfaltozás miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz a Kosztolányi utcában Lezárások az Aranyoslapi forrás mellettLakásbiztosítás: ha nincs, kössön, ha van, vizsgálja felül márciusban! Titokzatos nők, női titkok - zalaegerszegi séta a Tourinform Irodával -
rovatunk hírei
Városi Farsang 2025 - ZalaegerszegMágia a műanyag világban - Dana Puhosh tárlataElkezdődik a volt HEMO felújítása„Az én babám lakodalmast játszik” - népviseleti babák kiállításaÉvindító sajtótájékoztató és ajándékozás a levéltárbanTakács Ágnes alkotásaiból nyílt emlékkiállítás Drabik és DrabikÚjévi fogadás 2025.Iskolatörténeti kiállítás az AdybanMegnyílt az Egerszegi Advent, felkapcsolták a fényeket top 10
Elkezdődött a Sugár utca fejlesztése ZalaegerszegenA háború ihlette Herkli Mátyás díjnyertes grafikáitAszfaltozás miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz a Kosztolányi utcában Quizard pubkvíz Zalaegerszegen isNövekvő könyvtárhasználat, több fiatal beiratkozóÚjabb baleset történt a Hevesi Sándor Színházban, félbeszakadt az előadásBuday Mihály festőművész alkotásai a színházbanTöbb ezer fánk fogyott a jótékonysági vásáronGöcseji csoda – a hagyományok és a természet közelségébenRekord felvonuló a jubiláló zalaegerszegi városi farsangon