2024.07.07., vasárnap - ApollóniaZalaegerszeg időjárása

Az első pont a Ligakupában

2011. október 20. csütörtök, 04:50

ZTE FC  - Győri ETO  1-1 (1-0) igakupa labdarúgó-mérkőzés. Zalaegerszeg, 100 néző.

Jv.:  Kovács G.

ZTE: Palásthy -  Pál, Bulatovics,  Mavolo,  Sadek - Csordás,  Sztaniszavljevics,  (Juhász),  Szabó B.,  I. Delics,- Miloszavljevics (Jaszarevics), Bujor (Krajczár). Edző: Preisinger Sándor. Gólszerzők Bujor, illetve  Kiss M.
A ZTE-nél vegyescsapat szerepelt, az első vonalban kevés játéklehetőséghez jutók mellett fiatalok léptek pályára. A vendég győriek sem a legjobb csapatukkal érkeztek. A mérkőzés elején a Rába-partiak játszottak fölényben, azonban egy jól eltalált lövéssel mégis a ZTE szerzett vezetést.

A folytatásban a két 16-os között folyt a játék, a kapuk alig kerültek veszélybe. Szünet után a vendégek játszottak enyhe fölényben, a félidő közepén sikerült nekik az egyenlítés. A folytatásban mindkét oldalon a védelmek jeleskedtek. A ZTE a döntetlennel megszerezte első pontját a Ligakupában.