2024.07.05., péntek - Emese, SaroltaZalaegerszeg időjárása

A második félidő döntött

2013. január 26. szombat, 18:47

Haladás VSE - ZTE FC 4-1 (1-1). Felkészülési labdarúgó- mérkőzés. Szombathely, 100 néző. Jv.: Papp Á. A ZTE gólszerzője: Simonfalvi.

ZTE: Vlaszák - Simonfalvi, Kovács G., Nánási, Hajdu - Sluka, Babati, Frizoni, Tajthy - Pavicsevics, Piskijevics. Csere: Jahics, Kocsárdi, Pál, Máté, Szegleti, Grbics, Balogh, Bíró.Vezetőedző: Preisinger Sándor.

A siófokiak elleni győzelem után már erősebb élvonalbeli csapat várt a ZTE-re, akinél a fehérorosz Piskijevics és az Újpestről érkezett Tajthy szerepelt próbajátékon. Az első félidőben egyenrangú ellenfelélnek bizonyult a ZTE, a csapat koncentráltan, jól játszott. Szünet után pályára léptek cserék, és ez minőségi változást hozott a zalaiaknál. A Haladás a vezetést Jahics durva hibája után szerezte meg. A játékvezető hibái is hozzájárultak a ZTE nagy különbségű vereségéhez. A játék képe alapján nem volt ekkora különbség a két csapat között.